J. Robert Scott karmstolar
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALLY SIRKIN LEWIS, "Ribbon Dining Arm Chair", (3) karmstolar, J. Robert Scott, sent 1900-tal, stomme i lackerad mahogny, textilklädd skumstoppad rygg och sits, etikettmärkta "J. Robert Scott", sitthöjd ca 54 cm
Bruksslitage, nopprig klädsel, fläckar och märken
551315
2018-06-10