J. Robert Scott karmstolar

J. Robert Scott karmstolar
J. Robert Scott karmstolar
J. Robert Scott karmstolar
J. Robert Scott karmstolar
J. Robert Scott karmstolar
J. Robert Scott karmstolar
J. Robert Scott karmstolar
J. Robert Scott karmstolar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALLY SIRKIN LEWIS, "Ribbon Dining Arm Chair", (3) karmstolar, J. Robert Scott, sent 1900-tal, stomme i lackerad mahogny, textilklädd skumstoppad rygg och sits, etikettmärkta "J. Robert Scott", sitthöjd ca 54 cm

Bruksslitage, nopprig klädsel, fläckar och märken

551315

2018-06-10