Karmstolar Gemla
2018-06-08
551353
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEMLA, karmstolar, 6 st, 1990-tal, svartmålade med stoppade sitsar med svart läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Smärre tryckskador o färgbortfall