Samling teckningar, grafik 1800-1900-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMLING TECKNINGAR, GRAFIK, OLJA, BRODERI MM
(1800-1900-tal) bla Elsa Ström Ciacelli (träsnitt), Axel Tallberg, Ulf von Zweighbergk (New York), H.Sallberg, Stockholmsmotiv mm, varierande mått
Oramat, skador, veck, i 3 mappar
551354
2018-06-10