Erling Johansson oljemålning

Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning
Erling Johansson oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERLING JOHANSSON (född 1934): Porträtt, akryl på duk, text a tergo, Mycket själfull Maria Scherer, målad under vernissage i stor inspiration 23/10-91, signerad, daterad 91, ca 126x86 cm

551366

2018-06-10