Ostindia

Ostindia
Ostindia
Ostindia
Ostindia
Ostindia
Ostindia
Ostindia
Ostindia
Ostindia
Ostindia
Ostindia
Ostindia

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, servis, 18 dlr, "Ostindia"

nagg förekomer, mindre slitage

551377

2018-06-10