Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
STOL, 1700-tal, barock, skuren dekor, bemålad, sitsen med texstil fäst över, sitthöjd ca 45 cm
Textilen och bemålningen senare, kraftigt slitage
551386
2018-06-11