Barockstol

Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol
Barockstol

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

STOL, 1700-tal, barock, skuren dekor, bemålad, sitsen med texstil fäst över, sitthöjd ca 45 cm

Textilen och bemålningen senare, kraftigt slitage

551386

2018-06-11