Lennart Mossberg

Lennart Mossberg
Lennart Mossberg
Lennart Mossberg
Lennart Mossberg
Lennart Mossberg
Lennart Mossberg

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENNART MOSSBERG (född 1954): "Stora röknen", Vättern, monogramsignerad samt signerad och daterad a tergo Mossberg L, -07, ca 72x134 cm, ej inramad

551387

2018-06-08