Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LENNART MOSSBERG (född 1954): "Stora röknen", Vättern, monogramsignerad samt signerad och daterad a tergo Mossberg L, -07, ca 72x134 cm, ej inramad
551387
2018-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här