Tissot Seastar Navigator herrarmbandsur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TISSOT, armbandsur, Seastar Navigator, stål, 1970-tal, manuell, plexiglas, datum, kronograf, boettnr. 40522, cal Valjoux 7734, verknr. 18159932, länk i stål, viklås, diameter 40 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, något trögt visarställning, glas med repor, ej originallänk
551388
2018-06-09