Tissot Seastar Navigator herrarmbandsur

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

TISSOT, armbandsur, Seastar Navigator, stål, 1970-tal, manuell, plexiglas, datum, kronograf, boettnr. 40522, cal Valjoux 7734, verknr. 18159932, länk i stål, viklås, diameter 40 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, något trögt visarställning, glas med repor, ej originallänk

551388

2018-06-09