Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, skiva av porslin med kineserande dekor, höjd 82, 57x37 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage.

551408

Päivämäärä:

2018-06-08