Bord 1800-tal
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, skiva av porslin med kineserande dekor, höjd 82, 57x37 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage.
551408
Päivämäärä:
2018-06-08