Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, senbarockstil, 1900-tal, klädsel med gult polykromt blom- och växtmönster, sitthöjd 47 cm

Slitage. Senare klädsel.

551409

2018-06-08