Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFLI, mahogny, 1900-talets första del, höj- och sänkbart
Slitage, fanérbortfall
551411
2018-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här