Staffli

Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli
Staffli

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFLI, mahogny, 1900-talets första del, höj- och sänkbart

Slitage, fanérbortfall

551411

2018-06-09