Barbro Bråne oljemålning

Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO BRÅNE (1925-1989): Motiv av en flicka, signerad ´´Bråne´´, olja på duk, ca 94x66 cm

Tryckmärken

551417

2018-06-14