Gustaf Gogelberg oljemålning

Gustaf Gogelberg oljemålning
Gustaf Gogelberg oljemålning
Gustaf Gogelberg oljemålning
Gustaf Gogelberg oljemålning
Gustaf Gogelberg oljemålning
Gustaf Gogelberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF FOGELBERG (1901-1971): Stadslandskap mot kajen, signerad ´´G Fogelberg´´, olja på duk, 60x80 cm

Smärre slitage

551419

2018-06-14