Timglas 1900-tal

Timglas 1900-tal
Timglas 1900-tal
Timglas 1900-tal
Timglas 1900-tal
Timglas 1900-tal
Timglas 1900-tal
Timglas 1900-tal
Timglas 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TIMGLAS, 1900-talets första hälft, svärtat trä samt glas, höjd 21, diameter topp 13 cm

551427

2018-06-09