Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAF FOGELBERG (1901-1971): ´´Gamla Munktorget Jönsköping´´, signerad ´´G Fogelberg´´ och daterad 57, olja på duk, 46x65 cm
Smärre tryckmärken, krackelering
551441
2018-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här