Gustaf Fogelberg oljemålning

Gustaf Fogelberg oljemålning
Gustaf Fogelberg oljemålning
Gustaf Fogelberg oljemålning
Gustaf Fogelberg oljemålning
Gustaf Fogelberg oljemålning
Gustaf Fogelberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF FOGELBERG (1901-1971): ´´Gamla Munktorget Jönsköping´´, signerad ´´G Fogelberg´´ och daterad 57, olja på duk, 46x65 cm

Smärre tryckmärken, krackelering

551441

2018-06-14