Gustaf Möllenborg ljusstakar 1 par 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF MÖLLENBORG, ljusstakar, 1 par, silver, Stockholm 1836, lyrformade med figur, fyllda, höjd ca 12,5 cm

Bruksslitage

551442

2018-06-09