Erik Norselius

Erik Norselius
Erik Norselius
Erik Norselius
Erik Norselius
Erik Norselius
Erik Norselius

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK NORSELIUS (1874-1956): Interiörbild, signerad och daterad 1921, olja på duk, 93x68 cm

551444

2018-06-08