Skrivbord design Timothy Oulton

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKRIVBORD, "Aviator Valkyrie Desk", Artwood, design Timothy Oulton efter inspiration från Brittiska ´Royal Air Force´ jaktplan "Spitfire",beklätt med skivor av aluminium, höjd ca 76, 200x93 cm

Repor, bucklor förekommer

551446

2018-06-08