Jardinjär nysilver
2018-06-08
551451
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JARDINJÄR, 1900-tal, nysilver, 2 hänklar, hamrad dekor, höjd ca 22, bredd 38 cm
Repor, lagningar