Carsten Regild färglitografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARSTEN REGILD (Danmark, 1941-1992): figurkomposition, signerad och daterad C Regild -85, färglitografi upplaga 4/38, bildyte ca 76x56cm.
Kuntoraportti
551452
Päivämäärä:
2018-06-08