Carsten Regild färglitografi

Carsten Regild färglitografi
Carsten Regild färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARSTEN REGILD (Danmark, 1941-1992): figurkomposition, signerad och daterad C Regild -85, färglitografi upplaga 4/38, bildyte ca 76x56cm.

Kuntoraportti

551452

Päivämäärä:

2018-06-08