Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN WIPP (1927-2005): ´´Breven´´, signerad och daterad John Wipp 77, olja på duk, ca 27x22 cm
Smärre sltage
551467
2018-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här