Armring med turkoser

Armring med turkoser
Armring med turkoser
Armring med turkoser
Armring med turkoser
Armring med turkoser
Armring med turkoser
Armring med turkoser
Armring med turkoser

Klubbat för:

200 EUR

200 EUR

ARMRING, silver, dekor med turkoser och orientpärlor, 1800-talets slut, inre omkrets 15,5 cm, vikt ca 22 g

Små bucklor, några turkoser och pärlor saknas

551474

2018-06-15