Klubbat för:
200 EUR
200 EUR
ARMRING, silver, dekor med turkoser och orientpärlor, 1800-talets slut, inre omkrets 15,5 cm, vikt ca 22 g
Små bucklor, några turkoser och pärlor saknas
551474
2018-06-15