Hilding Rösiö oljemålning

Hilding Rösiö oljemålning
Hilding Rösiö oljemålning
Hilding Rösiö oljemålning
Hilding Rösiö oljemålning
Hilding Rösiö oljemålning
Hilding Rösiö oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

HILDING RÖSIÖ (1902-1985): Stadslandskap mot kajen, signerad ´´Rösiö´´ och daterad 38, olja på duk, ca 60x70 cm

Smärre slitage

551488

2018-06-14