Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
HILDING RÖSIÖ (1902-1985): Stadslandskap mot kajen, signerad ´´Rösiö´´ och daterad 38, olja på duk, ca 60x70 cm
Smärre slitage
551488
2018-06-14