Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, manlig torso, svartmålad stenmassa, höjd 73 cm
Enligt uppgift inköpt på Uppsala Auktionskammares auktion efter Björn Axén
Nagg och repor
551489
2018-06-11