Skulptur manlig torso

Skulptur manlig torso
Skulptur manlig torso
Skulptur manlig torso
Skulptur manlig torso
Skulptur manlig torso
Skulptur manlig torso
Skulptur manlig torso
Skulptur manlig torso

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, manlig torso, svartmålad stenmassa, höjd 73 cm
Enligt uppgift inköpt på Uppsala Auktionskammares auktion efter Björn Axén

Nagg och repor

551489

2018-06-11