Erland Cullberg, litografi

Erland Cullberg, litografi
Erland Cullberg, litografi
Erland Cullberg, litografi
Erland Cullberg, litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, numrerad 87/110, färglitografi, bildstrl, mått ca 80x60 cm

551501

2018-06-11