Yngve Ekström serveringsvagn

Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM (1913-1988), Swedese, serveringsvagn, ek, 1970-tal, brämmärkt "Swedese" undertill, höjd ca 54 cm, ca 60x54 cm

Bruksslitage, fläckar, ställvis något blekt

551510

2018-06-11