Richard Lindström oljemålning

Richard Lindström oljemålning
Richard Lindström oljemålning
Richard Lindström oljemålning
Richard Lindström oljemålning
Richard Lindström oljemålning
Richard Lindström oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RICHARD LINDSTRÖM (1882-1943): Fiskeläge, signerad och daterad Richard Lindström 1941, olja på duk, ca 52x62 cm

551513

2018-06-09