Astrid Ringdahl oljemålning

Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning
Astrid Ringdahl oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID HARMS RINGDAHL (1912-1984), porträtt av naken kvinna, signerad och daterad Astrid Harms-Rindahl 1949, olja på duk, ca 56x40 cm

Något slapp duk, smärre färgbortfall

551516

2018-06-11