Skedar mm i silver
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STRÖSKED, 1 par + 2 st, TESKEDAR, 3+1+1, KAFFESKEDAR, 1 par, SALTSKEDAR, 1 par, SOCKERTÅNG, SKEDAR, 3 st, DOSA, silver, 17/18/1900-tal, bl.a Wiwen Nilsson, Gustaf Möllenborg, Bogren & Pettersson, delvis förgyllda, vikt ca 587 g
Monogram, slitage
551520
2018-06-09