Skedar mm i silver

Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STRÖSKED, 1 par + 2 st, TESKEDAR, 3+1+1, KAFFESKEDAR, 1 par, SALTSKEDAR, 1 par, SOCKERTÅNG, SKEDAR, 3 st, DOSA, silver, 17/18/1900-tal, bl.a Wiwen Nilsson, Gustaf Möllenborg, Bogren & Pettersson, delvis förgyllda, vikt ca 587 g

Monogram, slitage

551520

2018-06-09