Susanne Demåne emalj på plakett

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

SUSANNE DEMÅNE (född 1963): Figur komposition, emalj på metall plakett, signerad ´´Demåne´´ och daterad 05 samt a tergo, höjd ca 96x44 cm

Ställvis förlust av färg, anlöpning

551522

2018-06-14