Klubbat för:
450 SEK
2 000 SEK
SUSANNE DEMÅNE (född 1963): Figur komposition, emalj på metall plakett, signerad ´´Demåne´´ och daterad 05 samt a tergo, höjd ca 96x44 cm
Ställvis förlust av färg, anlöpning
551522
2018-06-14