Roland Svensson
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalskärgård", signerad roland S, 248/310, litografi, bildmått ca 51x41 cm,
Läs mer
551530
2018-08-19