Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kalskärgård", signerad roland S, 248/310, litografi, bildmått ca 51x41 cm,

Läs mer

551530

2018-08-19