Svensk Hemslöjd, matta, rölakan, signerad SH

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SVENSK HEMSLÖJD, matta, rölakan, 1950-60-tal, signerad SH, 336 x 248 cm

Saknar fransar, något smutsig

551534

2018-06-14