Figur brons

Figur brons
Figur brons
Figur brons
Figur brons
Figur brons
Figur brons
Figur brons
Figur brons
Figur brons
Figur brons
Figur brons
Figur brons

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flöjtspelande pan, signerad och daterad S. Kiss -23, patinerad brons, höjd ca 19 cm

551537

2018-06-09