Henri Matisse Färglitografi

Henri Matisse Färglitografi
Henri Matisse Färglitografi
Henri Matisse Färglitografi
Henri Matisse Färglitografi
Henri Matisse Färglitografi
Henri Matisse Färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, "Sorrow of the King", signerad och daterad i trycket Henri Matisse 1953, färglitografi, ca 75x102 cm

551550

2018-06-11