Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
EVERT LUNDQVIST (1904-1994), självporträtt vid staffliet, signerad EL samt á tergo Evert Lundqvist 1943, olja på duk, stämpel på spännramen Gallerie Ressle Stockholm, ca 100 x 81 cm
551554
2018-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här