Evert Lundqvist oljemålning

Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning
Evert Lundqvist oljemålning

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994), självporträtt vid staffliet, signerad EL samt á tergo Evert Lundqvist 1943, olja på duk, stämpel på spännramen Gallerie Ressle Stockholm, ca 100 x 81 cm

551554

2018-06-09