Maria Ruth oljemålning

Maria Ruth oljemålning
Maria Ruth oljemålning
Maria Ruth oljemålning
Maria Ruth oljemålning
Maria Ruth oljemålning
Maria Ruth oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA RUTH (1922-1977), Kleopatra, signerad Maria Ruth, daterad 1972, olja på duk, ca 97 x 87 cm

551555

2018-06-11