Rune Karlzon skulptur

Rune Karlzon skulptur
Rune Karlzon skulptur
Rune Karlzon skulptur
Rune Karlzon skulptur
Rune Karlzon skulptur
Rune Karlzon skulptur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE KARLZON (född 1930): ´´Vid en kaj låg en gång en skuta´´, snidat trä skulptur, signerad och daterad ´´R K-zon ´65´´, samt ´´Rune Karlzon, 1965, Jönköping´´ a tergo, 120x59

Bruksslitage, märken, fläckar, droppar av färg

551557

2018-06-14