Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRPORTRÄTT, 2 st, akvarell på ben respektive papper, en föreställande man i frisyr och dräkt enligt 1740-/1750-talets mode, den andre föreställande man i prästdräkt, 1800-tal, den första märkt "[...] Belin" på baksidan, ramstorlek ca 6-7x5,2-6,3 cm

Ram med spricka

551559

2018-06-09