Roland Svensson Tornösund - Möja

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad roland S, 21/40, färglitografi, bildmått ca 52x40 cm,

Läs mer

551567

2018-08-19