Roland Svensson Tornösund - Möja
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad roland S, 21/40, färglitografi, bildmått ca 52x40 cm,
Läs mer
551567
2018-08-19