Såsskål silver

Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver
Såsskål silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÅSSKÅL PÅ FAT, silver, Lars Larson & Co (1844-1880), Göteborg 1874, ciselerad dekor av spetsbård, invändigt förgylld, delbar, diameter ca 15-17 cm, vikt ca 409 g

Smärre stötskador

551568

2018-06-10