Gerhard Lundberg Olja på duk

Gerhard Lundberg Olja på duk
Gerhard Lundberg Olja på duk
Gerhard Lundberg Olja på duk
Gerhard Lundberg Olja på duk
Gerhard Lundberg Olja på duk
Gerhard Lundberg Olja på duk
Gerhard Lundberg Olja på duk
Gerhard Lundberg Olja på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERHARD LUNDBERG (1905-1980): "Vårvinter/Bergtagen", signerad och daterad -66, olja på duk, 150x165 cm

551570

2018-06-11