Martin Engström bronsskulptur

Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur
Martin Engström bronsskulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): bronsskulptur i form av kvinna, gjutarmärkt "Erik Petersson Fud", signerad och daterad ´´M Engström -64´´, höjd (ink sockel) ca 150 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

551576

2018-06-14