Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): bronsskulptur i form av kvinna, gjutarmärkt "Erik Petersson Fud", signerad och daterad ´´M Engström -64´´, höjd (ink sockel) ca 150 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
551576
2018-06-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner