Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad roland S, 228/285, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm,

Läs mer

551586

2018-08-19