Soffbord design Folke Ohlsson

Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson
Soffbord design Folke Ohlsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, soffbord, Bodafors, 1960-tal, fanerad i valnöt, stämplad udner skivan Folke Ohlsson Bodafors 1961, höjd 50, 154x60 cm

Solblekt, fläcka roch märken

551592

2018-06-10