Bordslampa Ateljé Lyktan

Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan
Bordslampa Ateljé Lyktan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PEHRSON, bordslampa,"Fungus", Ateljé Lyktan, Åhus glas och plast, två ljuspunkter, etikettmärkt, höjd ca

Smärre slitage, tassar saknas, fotring med nagg

551621

2018-06-10