Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALAIN BERK-WITZ (född 1953): "Red Nose Mask", signerad Alain Berk-Witz, numrerad V/XV, färgetsning, bladmått ca 38x34 cm
551622
2018-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här