Vas med 1912

Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912
Vas med 1912

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Rörstrand, souvenir olympiaden Stockholm 1912, stämplad BEA i godset, porslin med dekor i guld, höjd ca 12 cm

Visst slitage

551625

2018-06-16